Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Procedura judecata
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Procedura judecata

Buna ziua!
Sunt chemat in judecata in cluj , dar eu sunt din constanta, cum pot proceda ? pot trimite cerere de judecare in lipsa sau pot trimite cerere de stramutare ?
~ Conținut șters la cerere ~