avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 206 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Fonduri europene pentru magazin de piese auto
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Fonduri europene pentru magazin de piese auto

Am 22 de ani si detin de aproximativ 6-7 luni un magazin de piese auto. Magazinul este amplasat intr-un orasel micut de 3000 de lucuitori, intr-un spatiu comercial situal la parterul blocului(proprietate persoanala 120 mp2). Pana acum am reusit sa-mi fac un stoc de marfa 15 000.
Doresc in viitorul apropiat sa accesez un fond european.
Se poate accesa fond european pentru achizita de marfa ?
Se poate accesa fond european pentru achizitia de masina pentru marfa ?
Ce fond european pot accesa eu ?
Cel mai recent răspuns: Daniela Bolog , Consultant credite si finantari 22:04, 5 Iulie 2015
Din pacate ati intervenit un pic cam tarziu, programul START va putea rezolva problema.
Care este vechimea firmei?
Ultima modificare: Duminică, 5 Iulie 2015
Daniela Bolog, Consultant credite si finantari

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

2 proprietari alexander.dominic alexander.dominic Buna ziua, as dori sa ma ajutati in urmatoarea problema.Am cumparat in 2001 un garaj+ un subsol denumit spatiu tehnic, deci 2 camere.Intrarea in camera de la ... (vezi toată discuția)
Achizitie spatiu de birou prin fonduri nerambursabile ContSters111188 ContSters111188 Am semnat un contract de finantare nerambursabila (10000 euro) au AIPPIMM, pentru achizitia unui spatiu de birou. Singurele mentiuni referitoare la ... (vezi toată discuția)
Acordul proprietarilor imobilelor aflate deasupra unui magazin de mobila student11 student11 Este necesar acordul vreunui proprietar pentru infiintarea unui magazin alimentar de tip supermarket atata vreme cat blocul la darea in folosinta si in ... (vezi toată discuția)