Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Fonduri europene pentru magazin de piese auto
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Fonduri europene pentru magazin de piese auto

Am 22 de ani si detin de aproximativ 6-7 luni un magazin de piese auto. Magazinul este amplasat intr-un orasel micut de 3000 de lucuitori, intr-un spatiu comercial situal la parterul blocului(proprietate persoanala 120 mp2). Pana acum am reusit sa-mi fac un stoc de marfa 15 000.
Doresc in viitorul apropiat sa accesez un fond european.
Se poate accesa fond european pentru achizita de marfa ?
Se poate accesa fond european pentru achizitia de masina pentru marfa ?
Ce fond european pot accesa eu ?
Din pacate ati intervenit un pic cam tarziu, programul START va putea rezolva problema.
Care este vechimea firmei?
Daniela Bolog, Consultant credite si finantari