Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Somatie
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Somatie

Buna Seara. Va rog sa ma ajutati in urmatoarea problema. Am primit adresa din parte primariei sa platesc niste amenzi de circulatie de acum 3-4 ani. Ce pot sa fac in aceasta situatie si cum sa procedez? Multumesc
Este bine sa dati curs somatiei,pentru a indeparta posibilitatea executarii dvs silite
Desfasurati efortul pentru a achita debitul in evidenta