Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Renuntare la apel
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Renuntare la apel

Astazi apelantii mi-au spus ca au renuntat la apel trimitind un inscris in prin care instiinteaza instanta ca renunta la apelul formulat impotriva sentintei ...etc . In aceasta situatie ramine definitiva si irevocabila hotarirea de la fond imediat sau trb sa mai treaca ceva timp ?Mi-au dat o copie dupa inscrisul trimis au spus ca s au saturat de procese .:justcuz:
~ Conținut șters la cerere ~
=D>:thumbup:
Daca au facut renuntare la apel si au depus inscrisul la instanat , se mai pot razgindi ?
Nu.
multumec :beer: