Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Schimbarea destinatiei locurilor de parcare private
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Schimbarea destinatiei locurilor de parcare private

buna ziua ..in 2013 am cumparat un apartament la parter inalt ,sub acest apartament am mai achizitionat alte 2 locuri de parcare ...am inceput renovarea aparamentului iar din acele 2 locuri de parcare am construit o camera care se uneste la aprtament printr-o scara interioara..acum as dori sa intru in legalitate .
cum pot face? ce pasi ar trebui sa urmez? se poate schimba destinatia locurilor de parcare private in spatiu de locuit? tin sa precizez ca la subteranul blocului sunt unicul care a cumparat locuri de parcare .....va multumesc frumos.
va multumesc frumos
~ Conținut șters la cerere ~