Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... Magazin online - drept retur
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

Magazin online - drept retur

Buna ziua,

Detin un magazin online. As vrea sa stiu daca pentru produsele care nu sunt in oferta magazinului meu si pentru care clientii fac comenzi speciale pot anula dreptul acestora la retur?
Multumesc.
Nu puteti, orice produs comandat online poate fi returnat in 10 zile.