Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Modificare redeventa ?
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Modificare redeventa ?

În măsura în care exista un proces pe rol , prin care un consiliu local cere rezilierea unui contract de concesiune , este legală o nouă hot. de consiliu prin care se cere modificarea cuantumului redeventei ( in acelasi contract ) ?
danicus, utilizator