Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... PLATA CAS
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

PLATA CAS

Buna ziua ,va rog frumos,
In anul 1998 am activat ca persoana fizica autorizata.Pentru perioada respectiva am platit cass si impozit .Pentru CAS nu am platit
Intrebare :pot plati pentru perioada respectiva cas ,cu penalitatile respective ?Daca da ,unde ar trebui sa ma adresez .
Va multumesc !
Cu stima A.V.
Cele mai in masura institutii publice sa va raspunda la astfel de intrebarai sunt : ANAF-ul si Casa de Pensii.