Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... IESIRE DIN TARA
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

IESIRE DIN TARA

pentru a iesi din tara impreuna cu copii minori e nevoie de cazier judiciar am hotarare jud def si irevocabila MULTUMEDC
Este nevoie de imputernicire autentificata data de parintele care nu insoteste copilul minor in deplasarea in strainatate.
E de ajuns hotararea definitiva si irevocabila.