Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Notificare privind dreptul de a parasi imobilul fara ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Notificare privind dreptul de a parasi imobilul fara drept

Buna ziua,
In conditiile in care sotii sunt casatoriti si casa este prroprietatea sotiei , sotul poate primi notoficare de parasire a domiciliului de la un avocat? In notificare se solicita in mod ferm parasirea domiciliului in termen de 5 zile. Cei doi soti au 2 copii.
Va multmesc. Cu respect,
De primit, poate primi. Nu inseamna ca trebuie si sa o respecte. Trebuie evacuare in instanta.