Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... revisal
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

revisal

Buna ziua.Va rog sa ma ajutati la revisal.Am avut o persoana detasata pe 6 luni apoi s-a prelungit inca pe 6 luni.Din greseala,am inregistrat data incetarii detasarii data la care expira cea de-a doua detasare fara sa fi incetat prima perioada si apoi sa trec a doua perioada a detasarii.Am incercat sa corectez dar nu se selecteaza rubrica "corectie detasare"si nu imi afiseaza nici o persoana.Iar persoana respectiva,in raportul pe salariat apare detasat, cum ar veni,pe un an iar la contracte de munca imi apare activ.Cum pot corecta aceste erori? multumesc mult.
Telefon la suport : [ link extern ] /
Solutia este :
- anularea detasare
- inregistrare prima perioada de detasare
- incetare prima perioada de detasare
- inregistrare a doua perioada de detasare