Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Iesire din diviziune
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Iesire din diviziune

Buna,am o sentinta de iesire din diviziune definitiva din 2007,expertiza in acest proces s/a facut in lipsa proprietarilor si fara a avea o documente necesare exp,astfel ni s/a adus un prejudiciu de peste 30000euro,atat in ceea ce priveste casa,terenul care este de 649mpatrati iar in sentinta e 500mp,anexelor gospodaresti,cat si litigii intre proprietari,pot dovedi cu acte.As avea vreo sansa sa redeschid acest processi sa cer refacerea expertizei?
nu din cate cunosc eu.