Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Depunere OP la trezorerie oriunde in tara
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Depunere OP la trezorerie oriunde in tara

Buna ziua!

Am o companie a carei sediu este in judetul Harghita,am cont deschiz la o trezorerie locala, dar intre timp m-am mutat in Bucuresti. Mi-au intrat bani in contul trezoreriei, si este si timpul sa-mi platesc impozitele. Intrebarea mea este, ca as putea sa depun OP-ul in Bucuresti, si sa-mi ridic banii din contul de trezorerie din Bucuresti, chiar daca am deschis contul intr-o alta localitate? Sau trebuie sa ma deplasez personal la trezoreria locala, si sa depun OP-ul, precum sa ridic si banii?

Va multumesc anticipat!
Da, puteti sa-l depuneti si in alt judet. Conteaza cum il completati.