avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 773 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Asociaţii şi fundaţii, într-un ... Acte modificare statut ong sector 1
Discuție deschisă în Asociaţii şi fundaţii, într-un cuvânt: ONG-uri

Acte modificare statut ong sector 1

Buna ziua

Va rog sa imi spuneti ce acte (si in cate exemplare atestate/copie) sunt necesare pentru modificarea statutului unui ONG sector 1.

Am inteles ca fiecare judecatorie are cerintele ei...

Multumesc
Cel mai recent răspuns: romascanu , moderator 08:08, 29 Iulie 2015
La gasiti afisate pe usa - in incinta J1, camera 211 parter.

Aici (in partea de jos a paginii/formulare) le vedeti pe cele de la J2 (Ce fel de ONG? asociatie, fundatie, sindicat, patronat, club sportiv?)
[ link extern ]
Ultima modificare: Miercuri, 29 Iulie 2015
romascanu, moderator

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Transformare ong in asociatie club sportiv nuzzuvalea nuzzuvalea Cum se poate transforma si ce pasi trebuie urmati pentru ca un ONG deja existent (infiintata conform Legii 246/2005) sa devina Asociatie Club Sportiv ... (vezi toată discuția)
Club sportiv persoana juridica de drept privat fara scop lucrativ liviuciulea liviuciulea Buna seara ! As vrea sa infiintez un club sportiv,persoana juridica de drept privat fara scop lucrativ,si as dori sa ma informati care sunt actele necesare ... (vezi toată discuția)
Cum se transforma o asociatie sportiva in club sportiv ADRIAN62 ADRIAN62 Buna ziua! As dori si eu o informatie: Ca sa transformi o asociate sportiva in club sportiv ce trebuie facut?Se poate modifica doar denumirea,sediul,membri ... (vezi toată discuția)