Forum Discuţii juridice Asociaţii şi fundaţii, într-un ... Acte modificare statut ong sector 1
Discuție deschisă în Asociaţii şi fundaţii, într-un cuvânt: ONG-uri

Acte modificare statut ong sector 1

Buna ziua

Va rog sa imi spuneti ce acte (si in cate exemplare atestate/copie) sunt necesare pentru modificarea statutului unui ONG sector 1.

Am inteles ca fiecare judecatorie are cerintele ei...

Multumesc
La gasiti afisate pe usa - in incinta J1, camera 211 parter.

Aici (in partea de jos a paginii/formulare) le vedeti pe cele de la J2 (Ce fel de ONG? asociatie, fundatie, sindicat, patronat, club sportiv?)
[ link extern ]
romascanu, moderator