Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida dublă şi ... Bilant 06.2015
Discuție deschisă în Contabilitate - partida dublă şi obligaţii fiscale declarative pentru societăţile comerciale

Bilant 06.2015

Cum se importa datele la 06.2014 si 12. 2014 in formularul de bilant care a aparut zilele astea?
Va multumesc!
Nu se pot importa, cel putin nu in ultima versiune actualizata în data de 28.07.2015.
Ioan Petru Butariu, Contabil
Se pare ca cel care a creat formularul inteligent ii uraste atat de mult pe economisti incat "le da de lucru inutil" !