Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Bilant 2012
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Bilant 2012

In formularul de bilant pentru anul 2012, cum se face importul datelor din anul precedent ,2011?
Va multumesc!
Buna seara,

Se pare ca in versiunea de bilant prezentata pana acum, nu mai apare posibilitatea importului formularelor din anul precedent.
Poate totusi se va modifica, daca nu incercam varianta importului "manual":)

Numai bine,
Poate mai apare alta versiune. Va multumesc!