Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Executare
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Executare

acum o saptamana m-au sunat de la o firma pe nume kruk ca am de restituit un credit de la ing.i-am rugat sa imi trimita contractul pe care l-am avut cu respectiva banca.ce pot sa fac sa platesc sau nu celor de la kruk
adriana73, utilizator
Nu platiti ,iar daca primiti hotarare penteru executare silita ,faceti contestatie la executare invocand prescriptia de 3 anii.