Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... TIMP DE LUCRU
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

TIMP DE LUCRU

O Persoana Fizica Autorizata, pensionara, impozitata pe norma de venit, poate desfasura o activitate cu program de 4ore/zi, sau jumatate din fiecare luna si impzitata 50%?

Mltumesc
Nu are cum sa fie impozitata 50% ... impozitarea nu se face in functie de durata timpului de munca.
Va Multumesc