Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... PFA - RJIP
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

PFA - RJIP

Daca listez Registrul jurnal de incasari si plati din programul de contabilitate, cu pagini numerotate, cu tot ce se cere, e nevoie sa scriu soldurile de la sfarsitul fiecarei luni si de mana in registrul tipizat care pana acum se parafa la finante?
Daca tineti rjip pe calculator, listati paginile la sfarsitul lunii si treceti soldurile cu pixul in acel rjip cumparat. Cititi detaliile la [ link extern ]