Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Stie cineva ???
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Stie cineva ???

In ce cont se platesc impozitele anticipate pe venituri realizate, pentru PFA ? In TgMures .....muuulllltuuumessscccc!!!
ati incercat sa va duceti la administratia financiara? ajuta...:sorry:
Va recomand sa mergeti la adm.financiara de care apartineti.Nu aveti nevoie sa stiti contul pentru ca functionarii stiu in ce cont se face viramentul. Trebuie doar sa aveti bani sa platiti.
vroiam sa platesc online, inainte ca sa plec in concediu, eu fiind in alta localitate ...multumesc oricum...:D
Sunati la administratia financiara, o sa va spuna contul. Asa am facut si eu chiar daca in Bucuresti.