avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 404 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Stie cineva ???
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Stie cineva ???

In ce cont se platesc impozitele anticipate pe venituri realizate, pentru PFA ? In TgMures .....muuulllltuuumessscccc!!!
Cel mai recent răspuns: ContSters20980 , utilizator 14:06, 13 Iulie 2009
ati incercat sa va duceti la administratia financiara? ajuta...:sorry:
Va recomand sa mergeti la adm.financiara de care apartineti.Nu aveti nevoie sa stiti contul pentru ca functionarii stiu in ce cont se face viramentul. Trebuie doar sa aveti bani sa platiti.
vroiam sa platesc online, inainte ca sa plec in concediu, eu fiind in alta localitate ...multumesc oricum...:D
Sunati la administratia financiara, o sa va spuna contul. Asa am facut si eu chiar daca in Bucuresti.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Cerere admitere a creantelor Coman2010 Coman2010 Daca aveti amabilitatea sa imi mai clarificati cateva nelamuriri: -unde se achita acea taxa judiciara de timbru (120 lei)?si daca ea poate fi considerata ... (vezi toată discuția)
Renuntare la autorizatie traducator moniB moniB buna ziua, ma poate ajuta cineva cu informatii privind urmatoarea problema: am autorizatie de traducator de la Min.Justitiei pe care nu am folosit-o ... (vezi toată discuția)
Suspendare activitate pfa allyssa93 allyssa93 Buna seara, Am acte ca PFA, dar din februarie 2008 nu am mao avut nici o activitate ca PFA.Intrebare mea este daca trebuie sa platesc pensia si sanatatea, ... (vezi toată discuția)