Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... succesiune
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

succesiune

Sa inteleg ca pot face doar succesiunea ?ce ma sfatuiti ?sa fac si partajul?
in functie de ce interese urmariti e bine sa faceti si partajul dupa succesiune.
cu stima, cassy
Va multumesc pentru sfat.