Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Monitorul oficial
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Monitorul oficial

Am dat pierdut la monitorul oficial constanta un titlu de proprietate,in lege scrie ca,perioada pana sa apara in monitor este de 20.-30 zile. La mine au trecut deja 33 de zile si ... nimic.Cica ar costa 25 lei ,iar eu am platit 58 lei(pe bon era trecut 37 lei comision+25 lei taxa) Ce pot sa fac.... sa apara ..... ODATA?
sa reveniniti cu o cerere de urgentare a publicarii anuntului bine motivata.
cu stima, cassy