avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 827 soluții astăzi
Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Monitorul oficial
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Monitorul oficial

Am dat pierdut la monitorul oficial constanta un titlu de proprietate,in lege scrie ca,perioada pana sa apara in monitor este de 20.-30 zile. La mine au trecut deja 33 de zile si ... nimic.Cica ar costa 25 lei ,iar eu am platit 58 lei(pe bon era trecut 37 lei comision+25 lei taxa) Ce pot sa fac.... sa apara ..... ODATA?
Cel mai recent răspuns: cassy , utilizator 23:36, 11 August 2015
sa reveniniti cu o cerere de urgentare a publicarii anuntului bine motivata.
cu stima, cassy

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Srl trei ani dupa impozitul forfetar maria1678 maria1678 Au trecut trei ani de cand am suspendat activitatea la SRL (in urma introducerii impozitului forfetar).Ce fac acum, pt ca nu stiu cat ma costa sa inchid ? (vezi toată discuția)
Cod procedura civila ContSters87904 ContSters87904 Eu am un cod de pr civ din 2001, eu abia de cateva luni lucrez in domeniu juridic, puteti sa imi spuneti daca sunt modificari pe acest cod de ... (vezi toată discuția)
Promulgarea legilor privind amnistia fiscală în cazul mamelor, pensionarilor și a personalului plătit din fonduri publice Cornel  Vasile Cornel Vasile [b]Presedintele tarii a semnat decretele pentru promulgarea :[/b] - Legii privind unele măsuri referitoare la veniturile de natură salarială ale ... (vezi toată discuția)