Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... fise post
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

fise post

Rugaminte: daca ma poate ajuta cineva cu fisa post pentru economist si pentru tehnician service as fi recunoscatoare.
Multumiri anticipate ;)
cirmos79@yahoo.com
Se poate face o sesizare la Inspectoratul Teritorial de Munca in a carei raza isi are sediul angajatorul.
multumesc frumos, pt ajutor, chiar ma ajuta
Buna ziua! Va rog tare mult sa ma ajutati si pe mine cu fisa de post post pentru Operator chimist mase plastice.

Multumesc!
Vedeti link-ul de mai jos
[ link extern ]
multumesc mult de ajutor!

Ati avea ceva informatii si despre pregatirea pe care trebuie sa o aiba cel ce va fi operator chimist? sunt suficiente studii liceale, sau e necesar facultate sau postliceala?