Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... fise post
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

fise post

Rugaminte: daca ma poate ajuta cineva cu fisa post pentru economist si pentru tehnician service as fi recunoscatoare.
Multumiri anticipate ;)
cirmos79@yahoo.com
Karmin a scris:

Rugaminte: daca ma poate ajuta cineva cu fisa post pentru economist si pentru tehnician service as fi recunoscatoare.
Multumiri anticipate ;)
cirmos79@yahoo.com

Mare rugaminte: daca ma poate ajuta cineva cu fisa post pentru adminstrator camin batrani.
multumesc anticipat
buna ziua. am si eu nevoie de fisa postului pentru MONTATOR/MASURATOR, TAMPLAR PVC SI FUNCTIONAR ADMINISTRATIV
Buna ziua,

trabuie sa introduc in fisele de post ale directorilor responsabilitatile pt siguranta si securitatea in munca si situatii de urgenta pt angajator conform legii 319/2006. Cine ma poate ajuta cu o formulare.

Adica ceva de genul se vor respecta dispozitiile cu privire la securitatea si sanatatea in munca si a situatiilor de urgenta conform lege nr 319/14.07.2006 capitolul III, sectiunea 1 art ...si sectiunea 3 art....
Eu la sectiunile respective am gasit responsabilitatile angajatorului, acum nu stiu daca sa le trec pe toate sau sa mai selectez din articole.
Puteti selecta pentru fiecare director anumite obligatii referitoare la SSM pe care trebuie sa le indeplineasca ....
As dori si eu fisa postului pentru INGINER SISTEME DE SUPRAVEGHERE SI DETECTIE, daca se poate. Multumesc!
ionutzifti@gmail.com
ionutzifti, utilizator