Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... VANZARE APARTAMENT PRIMA CASA INAINTE DE PRIMII 5 ANI
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

VANZARE APARTAMENT PRIMA CASA INAINTE DE PRIMII 5 ANI

Vreau sa vand apartamentul achizitionat prin Prima Casa inainte de primii 5 ani. Care sunt modalitatile ? Am auzit ceva de preluare de credit, este posibil? Care posibilitati ar mai fi? Multumesc frumos.
1. rambursare anticipata credit
2. vanzare prin cadrul proiectului nou "Prima Casa" - practic, dumneavoastra sa vindeti cu scopul de a va cumpara o casa noua, mai mare ca suprafata

Preluare de credit... nu prea exista solutii...