Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Corectare inregistrari in contabilitate partida simpla
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Corectare inregistrari in contabilitate partida simpla

Buna ziua , as avea o intrebare,daca am facut niste greseli in jurnalul de incasari si plati pot sa anulez pagina respectiva se sa completez din nou pe urmatoarea pagina ? Multumesc .
Da, anulati inregistrarile gresite si scriti-le din nou.
Multumesc !