Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida dublă şi ... Registru cu bani personal
Discuție deschisă în Contabilitate - partida dublă şi obligaţii fiscale declarative pentru societăţile comerciale

Registru cu bani personal

Mai este nevoie de Registru cu bani personal?
Nu.
Prin Legea nr. 186/2015 sunt eliminate si articolele potrivit carora angajatii trebuie sa inscrie banii pe care ii detin in registrul de bani personali.