Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... Examen admitere septembrie 2009
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

Examen admitere septembrie 2009

Am observat ca in luna septembrie se va organiza concurs de admitere in avocatura exclusiv pentru avocatii stagiari. Sa inteleg ca cei care au deja o vechime de peste 5 ani in functia de consilier juridic si doresc sa dea examen de admitere in avocatura nu pot participa la acest examen? Pentru aceasta categorie cand se va organiza examen?
Multumesc!
Urmariti stirile de pe site-ul www. unbr.ro
Discutiile despre admitere se poarta aici: www.avocatnet.ro/content/for...

Regulamentul de postare interzice purtarea unor discutii paralele pe aceeasi tema. Multumesc.