Forum Discuţii juridice Probleme privind insolvenţa, ... Inscriere la masa credala
Discuție deschisă în Probleme privind insolvenţa, lichidarea judiciară şi falimentul

Inscriere la masa credala

Buna ziua,

Va rog sa ma ajutati cu un raspuns, daca eu creditor am aflat abia acum ca un debitor a intrat in insolventa in decembrie 2014, ce pot face? in judecata nu mai pot sa-l dau, la masa credala cum sa ma inscriu daca nu am un titlu? se mai poate face ceva?
Va multumesc!
Va rog sa ma ajutati cu un raspuns!!!
Buna ziua

Incercati sa solicitati repunerea in termen pentru inscrierea la masa credala si depuneti cererea de creanta.