Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Inregistrare operator date cu caracter personal
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Inregistrare operator date cu caracter personal

Service auto -persoana juridica, sunt obligata sa ma inregistrez ca si operator de date cu caracter personal. Daca da, atunci care sunt pasii?Unde gasesc formulare etc etc.
Multumesc
Formularul se depune mai intai on-line, apoi se trimite prin posta. Gasiti toate detaliile aici : [ link extern ]