Forum Discuţii juridice Achiziţii publice Viza de control financiar preventiv pe contractele de ...
Discuție deschisă în Achiziţii publice

Viza de control financiar preventiv pe contractele de achizitii publice

Buna seara,
Va rog sa imi spuneti in ce lege este prevazut faptul ca se acorda viza de control financiar preventiv pe contractele de achizitii publice?ESTE obligatoriu?
1792/2002-A.L.O.P