Forum Suport Tehnic Opinii despre avocatnet.ro ORICE
Discuție deschisă în Opinii despre avocatnet.ro

ORICE

de cand s-a schimbat politica acestui site...nu mai primesti raspunsuri pe forum?
sunt pe acest forum de cativa ani buni...dar nu am mai intalnit o situatie in care sa intreb ceva si sa nu primesc un raspuns.:frantic:
eu am inteles ca doar o parte a serviciilor oferite sunt contra cost...
am inteles gresit?:(
Consultantii care participa la discutii in forum o fac voluntar, fara a fi motivati in vreun fel de Avocatnet.ro. De aceea, trebuie sa intelegeti ca nimeni nu este obligat sa raspunda intrebarii dumneavoastra.

:) foarte adevarat ceea ce ati scris mai sus!
nimeni nu este obligat ...pe un forum sa raspunda...
nici consultantii...si cu atat mai putin ceilalti participanti ...
cand doar banul vorbeste..de ce ar mai incerca cineva sa o faca!
Stimate domn/doamna nu puteti sa ne obligati sa va dam un raspuns urgent la problemele cu care va confruntati.
Sunt probleme care poate necesita un studiu al actelor si noi de unde sa ne dam seama daca situatia de fapt expusa de cineva este sau nu corecta. Au fost cazuri de acest gen.
In limita timpului nostru vi se va da un raspuns la problemele cu care va confruntati.

Referitor la partea materiala va pot contrazice, cu multe exemple, ca nu banul vorbeste pe acest Forum.