avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 848 soluții astăzi
Forum Suport Tehnic Opinii despre avocatnet.ro ORICE
Discuție deschisă în Opinii despre avocatnet.ro

ORICE

de cand s-a schimbat politica acestui site...nu mai primesti raspunsuri pe forum?
sunt pe acest forum de cativa ani buni...dar nu am mai intalnit o situatie in care sa intreb ceva si sa nu primesc un raspuns.:frantic:
eu am inteles ca doar o parte a serviciilor oferite sunt contra cost...
am inteles gresit?:(
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 15:25, 25 August 2015
Consultantii care participa la discutii in forum o fac voluntar, fara a fi motivati in vreun fel de Avocatnet.ro. De aceea, trebuie sa intelegeti ca nimeni nu este obligat sa raspunda intrebarii dumneavoastra.

:) foarte adevarat ceea ce ati scris mai sus!
nimeni nu este obligat ...pe un forum sa raspunda...
nici consultantii...si cu atat mai putin ceilalti participanti ...
cand doar banul vorbeste..de ce ar mai incerca cineva sa o faca!
Stimate domn/doamna nu puteti sa ne obligati sa va dam un raspuns urgent la problemele cu care va confruntati.
Sunt probleme care poate necesita un studiu al actelor si noi de unde sa ne dam seama daca situatia de fapt expusa de cineva este sau nu corecta. Au fost cazuri de acest gen.
In limita timpului nostru vi se va da un raspuns la problemele cu care va confruntati.

Referitor la partea materiala va pot contrazice, cu multe exemple, ca nu banul vorbeste pe acest Forum.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Nu mi s-a raspuns la intrebare ContSters301306 ContSters301306 Am intrebat in forum date legate de cazul meu si mi sa raspuns : apeleaza la un avocat: nu este raspunsul pe care eu al asteptam, daca tot exista forumul asta, ... (vezi toată discuția)
Buna ziua . sunt beneficiara unei pensii anticipate partial, ... Geta soare Geta soare Buna ziua . Sunt beneficiara unei pensii anticipate partial, din martie 2018, avand, la data pensionarii, stagiul total de cotizatie de 34 de ani si 3 luni , ... (vezi toată discuția)
Catre administratorii acestui site-firme marcel.damaschin marcel.damaschin Cum va explicati ca niciodata nu mi se raspunde la intrebari? Sau, foarte, foarte rar, la un din zeci si atunci, pe langa? Multumesc. (vezi toată discuția)