Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Firma cesionata
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Firma cesionata

buna ziua , firma s a cesionat iar acum apare la anaf amenzi neachitate in valoare de 10.000 lei ,iar la momentul tranzactiei nu au aparut cum pot afla si cere o fisa analitica de la cei de la anaf
Cereti certificat de atestare fiscala. Oricum ma indoiesc ca puteti cesiona firma inainte de a achita datoriile catre ANAF, caci vor face sau au facut deja opozitie la cesiune.