Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Urmasi refugiati de razboi
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Urmasi refugiati de razboi

buna. tatal meu a decedat de curand, el a beneficiat de pensia pentru refugiati de razboi.acuma cine beneficiaza de aceasta pensie? eu ca fiica a lui, sau sotia lui, mentionez ca sotia este mama vitrega, sa recasatorit in urma cu cativa ani,
sau nu mai beneficiaza nimeni?
~ Conținut șters la cerere ~
dar el sa recasatorit in 1993 dupa moartea mamei mele.deci ea este a 2a sotie