avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1560 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Urmasi refugiati de razboi
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Urmasi refugiati de razboi

buna. tatal meu a decedat de curand, el a beneficiat de pensia pentru refugiati de razboi.acuma cine beneficiaza de aceasta pensie? eu ca fiica a lui, sau sotia lui, mentionez ca sotia este mama vitrega, sa recasatorit in urma cu cativa ani,
Cel mai recent răspuns: muresan_maria , utilizator 18:22, 1 Septembrie 2015
sau nu mai beneficiaza nimeni?
~ Conținut șters la cerere ~
dar el sa recasatorit in 1993 dupa moartea mamei mele.deci ea este a 2a sotie

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Dreptul de moștenire după tată decedat flde66 flde66 Tatăl meu s-au despărțit de mama mea in 1973. Ulterior s-a recăsătorit, noua soție avea o fiică din a căsătorie anterioară. In timpul acelei ... (vezi toată discuția)
Buna ziua. tatal meu (mort de 20 ani, facuta deja succesiunea ... eleusisink eleusisink Buna ziua. Tatal meu (mort de 20 ani, facuta deja succesiunea dupa el) a avut un baiat inainte de a se recasatori cu mama (prima sotie a lui a decedat cu mult ... (vezi toată discuția)
Succesiune dupa decesul tatalui meu care s-a recasatorit Andrei.V.M Andrei.V.M Tatal meu a murit, era recasatorit de 25 ani cu o doamna (mama vitrega) impreuna cu care au construit o casa si au dat nastere surorii mele. De curand a murit ... (vezi toată discuția)