Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... revocarea suspendarii-mediere in apel
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

revocarea suspendarii-mediere in apel

ce se intampla daca in fond instanta revoca o suspendare de 3 ani iar in apel fac un acord de mediere?
Inceteaza procesul penal pentru a doua fapta. Si ramane prima cu suspendare.