Forum Discuţii juridice Executare silită Termen invocare perimare executare silita
Discuție deschisă în Executare silită

Termen invocare perimare executare silita

Buna ziua,
Se poate invoca intr-o contestatie la executare, perimarea executarii silite imobiliare, la un an dupa ce acesta procedura s-a incheiat? multumesc
Contestatia la executare se poate formula atata timp cat exista/continua executarea.

Daca intre timp executarea s-a incheiat nu aveti cum sa invocati perimarea.