Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Program de lucru inegal
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Program de lucru inegal

Am urmatoarea situatie: 1 angajat lucreaza astfel :2 saptamani dimineata 5 ore/zi (de luni pana vineri intre orele 10-15, iar sambata si duminica 10 ore/zi intre orele 10-20) apoi 2 saptamani 6 ore/zi cu un weekend liber. Programul este o saptamana dimineata si una dupa-amiaza. Total ore lucrate/luna :160

intrebare: Cum inregistrez in Revisal acest program inegal?
Multumesc.
~ Conținut șters la cerere ~