Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Cont blocat fara hotarare judecatoreasca
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Cont blocat fara hotarare judecatoreasca

Va rog sa imi spuneti daca cineva poate bloca un cont in banca far o hotarare judecatoreasca. (ex. Administatia financiara sau oricine altcineva)
Va multumesc
Administratia financiara si birourile judecatoresti pot bloca toate conturile clientilor din banci pana la recuperarea creantelor.