Forum Discuţii juridice Dreptul, calculatorul meu şi ... Drepturi revindere Manuale / Carti online
Discuție deschisă în Dreptul, calculatorul meu şi internetul

Drepturi revindere Manuale / Carti online

Buna ziua,

Ma inetereseaza cum se procedeaza pentru a avea drepturi de revindere pentru manuale de reparatii auto, dar si pentru carti de literatura sau alta categorie, in mediul online, in format PDF

Ce este nevoie sa obtin ? Cum se face acest lucru ? Cat de mult costa ?
Orice informatie este folositoare !

Multumesc !
Nu aveti voie sa puneti pe internet materiale pentru care nu aveti permisiunea de a o face din partea detinatorilor drepturilor de autor pentru ele. Asa ca: adresati-va cui le-a editat si tiparit.