Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Cheltuieli de judecata, ce depun la dosar?
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Cheltuieli de judecata, ce depun la dosar?

Buna ziua! Maine trebuie sa depun concluziile scrise la judecatorie.(partaj bunuri comune)Pt. acordarea cheltuielilor de judecata,,onorariu avocat, taxa timbru si valoarea experizei achitata de mine,ce acte trebuie sa depun si cand? Se poate sa le anexez la concluziile scrise sau nu? daca depun chitantele si facturile (onorariu avocat) trebuie si contractul de reprezentanta depus? Pt taxa de timbru si expertiza acestea s-au depus in original la inceputul procesului si inaintea efectuarii expertizei.Astea mai trebuie depuse daca exista la dosar? Multumesc.
~ Conținut șters la cerere ~
Multumesc pt raspuns. Contractul s-a facut pt o suma mai mica,chitantele si facturile sunt putin mai mari pt ca avocatul a tot cerut bani si dupa ce am achitat tot onorariul stabilit.