Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general M-ar ajuta?
Discuție deschisă în Contabilitate în general

M-ar ajuta?

Care dintre aceste masterate :

1. Metode si tehnici de reabilitare
morfo- functionala odonto- periapicala.
2. Reabilitarea parodontala prin terapii complexe
conventionale si chirurgicale.
3. Tehnici de reabilitare complexa a edentatiei
partiale si a pierderilor de substanta
4. Reabilitarea orala pe implanturi
5. Sanatate publica oro- dentara
6. Management sanitar, bioinformatica
si biostatistica
7. Logopedie pedriatica
8. Produse de origine vegetala: medicament,
supliment nutritiv, aliment
9. Management si marketing farmaceutic.
10. Bazele nutritiei clinice
11. Epidemiologie clinica. Metodologia de studiu
in bolile multicauzale
12. Toxicologie clinica
13. Bioingineria reabilitarii

m-ar putea ajuta la serviciu? in sensul sa mi se mareasca salariul pentru studii superioare. Sunt asistenta medicala la spital municipal. Cei de la birouri zic ca nu m-ar ajuta un master pentru ca la baza am scoala postliceala. asa sa fie?

Multumesc anticipat !

L.E. Sunt licentiata in kinetoterapie, facultatea de Educatie fizica si sport, Universitatea "Stefan cel Mare" - Suceava , 2008.
iculici, utilizator
puteti sa faceti un masterat dintre acestea, fara sa aveti vreo licenta? adica fara facultate?
Se pot inscrie la master numai absolventii unei facultati care au luat examenul de licenta. este o conditioe obligatorie la inscrierea la mastre adeverinta sau diploma de licenta.
Nu se poate master fara licenta, dar nu de la Spiru-ID, mai nou!!!
daca faceti rost de o diploma de licenta (ca a d-nei ministru) puteti sa faceti mai multe masterate :stunned: :stunned:
sunt licentiata in kinetoterapie.