Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... cota-parte -indiviza
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

cota-parte -indiviza

revin cu o intrebare ,comform hg 1588/2007 fondul pentru reparatii si reparatiile se platesc comform cotei/parte/indiviza ,este nevoie de o reparatie urgenta si in fondul de reparatii nu sunt bani ,se transforma acesta suma din fondul de penalizari ,sa zicem ca este nevoie de 1000 si se transfera 1000 ,cum este impartita suma aceasta conform reglementarilor legale ???
timpuriu a scris:
revin cu o intrebare..

Reveniti cu intrebarea acolo unde ati inceput discutia.
www.avocatnet.ro/content/for...