Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Iscir
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Iscir

Am facut deja o sesizare catre iscir (cu administratorul nu se poate vb)in urma cu 3 saptamâni...sa mai aștept răspuns de la ei sau cui sa ma mai adresez?
Nu ati spus cu ce problema va confruntati.
@AnaMaria,
Reveniti la discutia inceputa in"Asociatii de proprietari..". Acolo ati explicat, ati primt raspunsuri...

www.avocatnet.ro/content/for...