avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1221 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Legislaţie europeană, CEDO, UE, ... Scrisoare deschisa
Discuție deschisă în Legislaţie europeană, CEDO, UE, proceduri europene

Scrisoare deschisa

Buna ziua. As dori sa-mi spuna cineva cum pot trimite o scrisoare deschisa catre CEDO si mass-media?
Multumesc.
Ultima modificare: Marți, 6 Octombrie 2015
papiu, utilizator
Cel mai recent răspuns: papiu , utilizator 10:22, 8 Octombrie 2015
Multumesc

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Documente pierdute de posta romana eliza100 eliza100 Buna ziua Am trimis o scrisoare prin Posta Romana cu confirmare de primire. La reclamatia mea adresata Postei, aceasta mi-a comunicat ca expeditia nu a fost ... (vezi toată discuția)
Ofensa adusa unui ascultator ContSters159631 ContSters159631 Buna ziua, Alexandru este numele meu.Dorec sa imi exprim nemultumirea despre o persoana \"publica\" din cate am inteles eu, este vorba despre un angajat sau ... (vezi toată discuția)
Distrugere corespondenta afisata - nup 195 cp marilyn31 marilyn31 Am facut cu ceva timp in urma o plangere in baza unor infractiuni prev si ped de 195 Cod pen. - Violarea secretului corespondentei. In fapt am sesizat organele ... (vezi toată discuția)