Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... plata
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

plata

Buna dimineata!
cum pot verifica in calitate de girant daca titularul contractului de imprumut dupa ce a contestat in instanta ,,-contestaţie la executare si anulare clauze abuzive,, si instanta a hotarat suma de plata,daca acesta a platit?
Informatia cea mai corecta o puteti obtine de la creditorul obligatiei de plata.