Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... taxa de timbru
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

taxa de timbru

buna seara am si eu o intrebare taxa de timbru semai restituie inapoi ?,daca am pierdut proces sau daca nu mai continui,va multumesc.
~ Conținut șters la cerere ~
Timbrul de mediu nu se restituie. Taxa de prima imatriculare, poluare si emisii poluante se restituie .