Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... am trecut fara rovineta platita la ora 11.00 si la ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

am trecut fara rovineta platita la ora 11.00 si la 12.00 am platit

ce se poate sa fac
Chiar daca ati platit la h 12,ramane inregistrarea ca la h 11 ati fost depistat circuland fara rovinieta valabila
Autoritatea detine baza tehnica de evidenta achizitie rovinieta
~ Conținut șters la cerere ~
cu tote ca am avut rovineta pana ieri la ora 24.00?
Cu toate ca ati achitat rovinieta la h 24,ati fost depistat circuland pe drumul public la h 23 fara a detine rovinieta