Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Ajutoare incalzire
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Ajutoare incalzire

Buna ziua!
au inceput distribuirea formularelor pt ajutorul la incalzire pt 2015/2016.
care este perioada de acordare a ajutoarelor? pana acum era din nov-martie.
~ Conținut șters la cerere ~