avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 543 soluții astăzi
Forum Suport Tehnic Opinii despre avocatnet.ro Un forum educativ
Discuție deschisă în Opinii despre avocatnet.ro

Un forum educativ

L-am gasit din intamplare si dupa o scurta navigare mi-am dat seama ca este cel mai tare forum intalnit. Il voi recomanda tuturor celor pe care-i cunosc . Este un forum educativ si de mare ajutor in a intelege aceasta lume care de cele mai multe ori e prea incalcita. Felicitari si multumesc anticipat
Cel mai recent răspuns: ContSters96208 , utilizator 00:13, 19 Iulie 2009
mayaalessia a scris:

L-am gasit din intamplare si dupa o scurta navigare mi-am dat seama ca este cel mai tare forum intalnit. Il voi recomanda tuturor celor pe care-i cunosc . Este un forum educativ si de mare ajutor in a intelege aceasta lume care de cele mai multe ori e prea incalcita. Felicitari si multumesc anticipat

:offtopic: Felicitarile sunt bine-primite.Asteptam si intrebarea pentru care ne-am bucurat de multumirea anticipata.:vishenka:
Multumesc anticipat pentru sfaturile si raspunsurile la intrebari pe care le voi primi pe viitor

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

1.000 de experiente avocatnet.ro. ajuta si tu! Alin Popescu Alin Popescu Ajutati-ne sa strangem 1.000 de pareri / experiente despre Avocatnet.ro. Cu aceste texte vom intampina in viitor oamenii care vor sa se inscrie in site si care ... (vezi toată discuția)
Modificari 2 septembrie Alin Popescu Alin Popescu Au fost lansate medalii: - consultantul lunii (se face o medie a rating-ului obtinut zilnic de utilizator in luna resp) - utilizatorul lunii (se face un ... (vezi toată discuția)