Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Fabricare tuica acasa cu cazanelul
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Fabricare tuica acasa cu cazanelul

Buna seara.Este legal sa faci acasa tuica cu cazanelu fara nici un fel de autorizatie ,act,etc?Multumesc mult.
In mod sigur daca produceti pana in 50 de litri nu aveti nevoie de autorizatie etc. si nu platiti nimic.

Exista o propunere de crestere a acestei cantitati la 100 de l dar nu stiu sa se fi aprobat.